Stwórz trójwymiarowy napis (3D Lettering)

Każdy zna nazwę tej niesamowitej i wspaniałej techniki. Liternictwo 3D jest używane do tworzenia unikalnych wzorów i kształtów na ścianach. Możesz zrobić litery, zwierzęta lub cokolwiek, co jest związane z twoją osobowością.

Istnieje wiele programów dostępnych online do tworzenia napisów 3D. Ale moim zdaniem najlepszym oprogramowaniem jest Autodesk SketchBook Pro 2017. Zobaczmy więc, jak stworzyć napisy 3D w tym artykule.

Krok 1: Otwórz oprogramowanie

Zacznij od otwarcia oprogramowania. Następnie musisz wybrać płótno, na którym wykonasz swój projekt.

Krok 2: Wybierz rozmiar

Po wybraniu płótna, możesz wybrać rozmiar swojego projektu. Upewnij się, że wybierasz odpowiedni rozmiar, aby napis był bardziej atrakcyjny.

Krok 3: Wybierz czcionkę

Bardzo ważne jest, aby wybrać idealną czcionkę. Wybrane przez Ciebie czcionki powinny być w stanie wyrazić Twoją osobowość.

Krok 4: Dodaj tekst

Dodaj tekst, który chcesz wyświetlić. Możesz uczynić swoje napisy bardziej kreatywnymi, dodając do tekstu kilka kolorów tła i efektów.

Krok 5: Dostosuj

Dostosuj czcionkę, rozmiar, pozycję i obrót swojego napisu. Możesz zmienić rozmiar tekstu i kolor tła.

Wnioski:

Teraz znasz najlepsze oprogramowanie do tworzenia napisów 3D. Jest bardzo łatwy w użyciu i nie potrzebujesz żadnej wcześniejszej wiedzy, aby korzystać z tego oprogramowania. Więc nie czekaj i zacznij tworzyć własne napisy 3D.