Jak zachować prywatność przed wścibskimi sąsiadami?

Podwórka się skurczyły, ale populacja wzrosła. Przy większej liczbie osób i mniejszych przestrzeniach do życia, między sąsiadami może powstać napięcie związane z tym, jak duży pogląd na życie domowe innych osób. Nikt nie powinien ciągle zaciągać zasłon, aby cieszyć się odrobiną prywatności.

 

Jak więc powstrzymać ludzi przed patrzeniem na ciebie?

Najczęstszym, ale też najbardziej zawodnym, jest ogrodzenie. Ogrodzenie jest bardzo dobre, ale wysokość ogrodzenia jest ogólnie ograniczona do około 1,8 m. Podwórka się skurczyły, ale populacja wzrosła. Przy większej liczbie osób i mniejszych przestrzeniach do życia, między sąsiadami może powstać napięcie związane z tym, jak duży pogląd na życie domowe innych osób. Nikt nie powinien ciągle zaciągać zasłon, aby cieszyć się odrobiną prywatności.

 

Mroźne podejście

Możesz też zamrozić szkło lub nakleić na okna folie i naklejki, które nie pozwolą ludziom zajrzeć do środka.

Mieszkańcy mieszkań z małym tarasem wychodzącym wprost na taras sąsiedniego mieszkania mogą rozważyć zabezpieczenie doniczek wokół balkonu – ale wybierz coś odpornego, co wytrzyma wiatr i deszcz.

Wraz z żywopłotami i ramą do sadzenia bambus świetnie nadaje się do przesiewania, ale uważaj, że jest zawarty w ziemi, ponieważ niektóre rodzaje bambusa mogą szybko wymknąć się spod kontroli.

Sugeruje się również rozważenie pergoli lub konstrukcji z dachem, jeśli masz mieszkanie patrzące na ciebie z góry.

 

Powieś zasłony

Naprawdę bardzo łatwo jest powiesić zasłony w pokoju lub w drzwiach, jeśli masz odpowiednie elementy. Możemy to robić nieustannie, aby podzielić pomieszczenia lub stworzyć miękkie ściany, które przepuszczają światło, zachowując przy tym prywatność. Zasłona od sąsiada zapewni ci spokój.

Możesz powiesić długie zasłony, nie będą krępowały przestrzeni, a zapewnią ci prywatność od wścibskich oczu sąsiadów.

Zasłony uzupełniają pokój. Pomagają kontrolować światło, zapewniają prywatność i ciepło, podkreślają Twój styl oraz dodają tekstury i koloru. Zmaksymalizuj ich korzyści.