4 proste pomysły na doniczki na patio DIY

Co robisz, gdy nie masz ogrodu i nie masz miejsca na sadzenie czegokolwiek? Otrzymasz wiele pytań, że nie masz ogrodu, nie masz miejsca i jak sadzić cokolwiek. Cóż, jest kilka prostych sposobów, które pomogą Ci zrobić własne donice na patio.

Te donice pomogą Ci uprawiać własne rośliny bez żadnych problemów. Sprawią również, że Twoje patio będzie wyglądało ładnie i nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na zakup roślin.

Oto cztery proste pomysły na donice DIY na patio, które pomogą Ci zrobić ogródek na patio.

1. Planter

Plantery są bardzo łatwe do wykonania i nie trzeba wydawać zbyt wiele pieniędzy. Wszystko, czego potrzebujesz, to szklany słoik, trochę brudu i śrubokręt. Wystarczy wlać trochę brudu do szklanego słoika i trzymać pokrywę mocno. Teraz umieść pokrywę na górze i jesteś gotowy.

2. Kosz

Kosze są dość popularne wśród ogrodników. Te kosze pomogą Ci uprawiać kwiaty i zioła w prosty sposób. Wszystko czego potrzebujesz to kosz, trochę drewna i piasku. Możesz użyć starych koszy lub możesz je kupić na rynku.

3. Urna

Urny to kolejna opcja dla Twojej donicy na patio. Możesz zrobić to sam lub możesz kupić je z rynku. Potrzebujesz tylko ceramicznej miski, wody i kamieni.

4. Doniczka

Jeśli nie masz doniczki, to możesz użyć tego pomysłu, aby zrobić jeden. Wszystko czego potrzebujesz to pojemnik, piasek, doniczka i kilka roślin.

Wnioski:

Stosując się do tych prostych pomysłów na doniczki DIY na patio, możesz łatwo stworzyć swój własny ogród i zasadzić kilka ziół.